Text Size

Site Search powered by Ajax

Українки на тенісному турнірі WTA “Roger Cup” у Торонто

roger logo

У турнірі грають Леся Цуренко, починає з кваліфікації, та Єліна Світоліна, перша гра з білоруською тенісисткою Вікторією Азеренка, у парі грають у понеділок Людмила Киченок с Ольгою Савчук проти пари Julia GOERGES (GER) с Klaudia JANS-IGNACIK (POL).

У суботу 8-го серпня був перший день кваліфікаційних змагань на тенісному турнірі RogerCup”, що проходить на кортах «AvivaCentre” у  Торонто. Українська спортсменка Леся Цуренко (Lesia Tsurenko) сіяна на змаганнях під номером 4 грала с Nicole Gibbs із Сполучених штатів Америки. Леся була краща у всіх компонентах гри і перемогла з рахунком 2:0 (6-4, 6-3). Була напружена боротьба, це був чисто жіночий теніс, у кожному сеті Цуренко, с початку програвала гейм на своїй подачі, а потім дотискала суперницю, не даючі ій жодного шансу. Коли Леся знайшла свою гру, при рахунку у першому сеті 5-4 на ії користь почався дощ. Перерва не пішла на користь Цуренко, вона взяла свою подачу, виграла сет, а потім почала помилятись. В другому сеті рахунок був 1-3 на користь американки Гіббс, але потім Леся взяла 5 гейм поспіль, та отримала перемогу. В цілому Леся показала гарну гру.  Про результати далі ....

Lesia Tsurenko and ambrellaLesia Tsurenko. Roger Cup

Пропоную відео-фрагменти, на яких можно подивитись, як рухається на корті Леся Цуренко.

9 вересня у фіналі кваліфікації Леся Цуренко сдолала Lara ARRUABARRENA із Іспанії 2:0 (6:1, 6:4). Леся гра доволі розкуто, виконала 8 ейсів, при цьому зробила 7 двойних помилок. Подала 63 відсотка перших подач. Виграла 58 відсотків розиграшів. І вже 10 серпня у Лесі гра з бельгійкою Yanina WICKMAYER,  котра теж пройшла через кваліфікацію.
Tsurenko Lesya 150809Tsurenko 150809

трохи аматорського відео:

10 серпня гра з Яниною Викмайер була зупинена при рахунку 3:2 на користь Лесі Цуренко, із-за зливи. Гра поновилась у вівторок, перший сет Леся виграла доволі легко. А другому почалися "качелі",  хоча Леся зробила 7 єйсів, но і двойних помилок було - 6. Леся змогла виграти на тайбрейку 7-3. Взагалі рахунок - 2:0  (6-3, 7-6(3)).

І трохи відео з гри:

Не змогла пройти далі першого раунду пара Людмила Кіченок та Ольга Савчук (Lyudmyla Kichenok / Olga Savchuk), що поступилася парі Юлія Гьоргес та Клаудії Янс-Игначік  (Julia Goerges / Klaudia Jans-Ignacik) з рахунком 2:0 (7-5, 6-3).

І зовсім засмутила Еліна Світоліна, котра виглядала не виразно на фоні Вікторії Азаренка. За 1 час 17 хвилин Еліна програла 1-6 та 4-6. Відео з гри:

12 серпня, у другому раунді Леся Цуренко подолала 8-му ракетку Світу, 21-річну Гарбинье Мугурусу (Garbiñe Muguruza) з рахунком 2:0 (7-5, 6-1). Це великий успіх.

13 серпня, у третьому раунді за одну годину 47 хвилин 40 секунд Леся Цуренко перемогла Каріну Виттхьофт (Carina WITTHOEFT) з Німечини. Це була принципова гра, тенісистки у рейтінгу WTA знаходяться близко одна від другої. Рахунок матчу 2:0 (6-3, 6-4). Сьогодні Леся набагато краще виконувала першу подачу - 68%, тому и відсоток віграних мячів з першох подачі - 60%.

14 серпня, у чверть/фіналі Леся Цуренко програла Саре Єрані (Sara Errani) з рахунком 0:2 (4-6, 4-6). Можна сказати, що талановитій українки не вистачило опиту змагань на такому високому рівні. Вона виграла більше мячів, но зробила більше не вимущенних помилок.

Взагалі, виступ Лесі Цуренко був вдалий. У грошах, це призові на суму  -  56,825 американських доларів. Та додаток до рейтингу WTA 190 пунктів.

Після турніру Еліна Світоліна займає 20-е місце рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA), а Леся Цуренко піднялася на 44-е місце.